Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Chyba coś nie tak z moim AUDIO

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Chyba coś nie tak z moim AUDIO

    bonzo01, Siemano

    Jak będziesz w Białym zapraszam na spoty :szeroki_usmiech

  • #2
    Chyba coś nie tak z moim AUDIO

    Sory, że dalej zawracam głowę w tym temacie, ale jestem już po podłączeniu wszystkiego i efekt końcowy jest po prostu tragiczny - zero jakiegokolwiek basu, soprany mieszają się gdzieś z tonami średnimi, generalnie wszystko pierdzi jak stare radio dziadka.

    Wiem, że to nie jest jakiś super sprzęt, ale do niedawna jeździłem Punto gdzie miałem stare radio Sony, 2 tanie głośniki sony z przodu i 2 z tyłu kupione za 60zł u chińczyków. I to wszystko grało mi bardzo ładnie jak na moje potrzeby.

    Natomiast teraz do mojej Octavki włożyłem radio Alpine X300, z przodu są dwa firmowe (VW) głośniki z tweeterami, a na tył zamontowałem sobie Hertz'e 40W RMS. I jest po prostu tragedia, nie da się tego słuchać, trzy razy gorzej niż w Punto. Macie jakieś pomysły czemu to tak gra? Może coś źle podłączyłem? Chociaż i to mało prawdopodobne, bo kable prowadzili mi w warsztacie CarAudio, a głośniki dobrze podłączyłem plus z plusem, minus z minusem. Kostki od radia też dobrze, bo przecież tam nie miałem co popsuć, wtykam i już. Radio wyregulowane względem tył-przód, podbite basy i soprany, z ustawień nic więcej nie wycisnę.

    Poradźcie coś, bo opadły mi ręce.

    Komentarz


    • #3
      drzwi wyglusz a na odleglosc ciezko cos doradzic
      ustaw sie z kims z wawy kto ma jakies pojecie o CA na odsluch i na pewno Ci pomoze !
      Radio: C90r+XDP210EQ
      Kable:Opt,Skyline,50 mm
      Wzm:XES M1+FP 1.800
      Glosniki: SUPREMO,CDM54,SQ6,Aliante

      Komentarz


      • #4
        Konrad_wawa, tak jak mówi ziutsane, drzwi trzeba wygłuszyć bo inaczej nawet najlepsze głośniki Ci nie zagrają... ja jestem w trakcie prac kupiłem nowe radio i widzę tylko częściową poprawę w stosunku do seryjnego odtwarzacza... wygłuszanie jest nieuniknione niestety...
        1.8T AGU L&K

        2.0TDI BKD ELEGANCE

        TOYOTA LAND CRUISER J95

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X